O společnosti

 

Naše služby můžete využívat již od roku 2016.

V současné době máme 15 zaměstnanců na dvou pobočkách, v Českých Budějovicích a v Zaječí.

Výrobky z oceli, nerezu i hliníku pro nás nejsou problém. Nabízíme řezání laserem, ohraňování i silných materiálů, výrobu svařenců do hmotnosti 5000 kg a spoustu dalšího. Provádíme jak kusovou, tak sériovou výrobu, včetně montáže našich produktů. Dodáváme od Čech a Moravy, až po Rakousko a Švýcarsko.

 

 

Historie

Po studiích se mi naskytla možnost odjet pracovat do Rakouska, za kterou jsem velmi rád. Získal jsem zde mnoho cenných zkušeností a naučil se preciznosti, bez které se žádné řemeslo neobejde. S nabytými zkušenostmi a získanou praxí jsem začal hledat vhodné prostory v Čechách (Českých Budějovicích) a v roce 2016 jsem začal podnikat. Naši klientelu již od počátku tvořili hlavně zahraniční klienti.

Zpočátku jsem vše zvládal sám, ale zakázek začalo rychle přibývat a bylo nutné zaměstnat i další kvalifikované pracovníky. Také jsme pronikli i na Německý trh, zvýšilo se množství zakázek v Rakousku a konečně se nám podařilo expandovat na tuzemském trhu.

V roce 2018 už pouhá živnost nestačila a bylo nutné rozšířit se na s.r.o. V této době měla firma 4 zaměstnance. Také jsme začali provádět dokončovací operace povrchovými úpravami mokrým lakem, práškovou barvou (komaxitováním) i žárovým a galvanickým zinkem. Na přelomu roků 2018 a 2019 jsme uzavřeli kontrakty i ve Švýcarsku, objem zakázek neustále narůstal a my si již v našich prostorách kapacitně nestačili vyrábět polotovary na jednotlivé zakázky. Byli jsme nuceni si je nechat dodávat externími firmami.

Českobudějovická pobočka už kapacitně nemohla zvládnout objem práce a hlavně rozšíření výroby, začali jsme se tedy poohlížet po dalších vhodných objektech a vznikl nápad vybudovat druhou pobočku a přesunout sem část naší výroby z českobudějovické. Nejideálnější prostory jsme nakonec našli na Moravě, ze které pocházím. Tady jsme si v roce 2020 pronajali rozsáhlý areál a zprovoznili velkou výrobní halu (2000 m²). V současné době firma na dvou pobočkách zaměstnává již 15 zaměstnanců a poskytuje komplexní kovovýrobou včetně povrchových úprav a montáží.

Mokré a práškové lakování přímo v našich prostorách je posledním krokem ke komplexnosti naší firmy. Firma je rodinného typu, všichni se mezi sebou dobře známe a rád bych, aby to tak zůstalo i nadále. V tomto počtu jsme plně schopni dodržovat termíny a současnou vysokou profesionalitu a kvalitu práce.

 

 

"Pokud je Vaše práce i Váš koníček, máte vyhráno." - Petr Pochylý, jednatel společnosti

 

Webdesign by